Įgūdžių valandėlės 1-4 kl.
Įgūdžių valandėlės pradinėse klasėse 2022-2023 m.m.
Nacionalinis 9-asis solidarumo bėgimas ,,Gelbėkit vaikus“
Vilma Junevičienė / 2022 m. 26 rugsėjo d.
VILNIAUS MARTYNO MAŽVYDO PROGIMNAZIJOS STADIONE 
9-ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS ,,GELBĖKIT VAIKUS“ 
VYKS RUGSĖJO 29 D. (KETVIRTADIENĮ) 12.55, 13.50 IR 14.50 VAL.
  • KIEKVIENAS BĖGIKAS, KURIO PATIKRINTA SVEIKATA, ĮVEIKS PASIRINKTĄ ATSTUMĄ PAGAL SAVO GALIMYBES IR AMŽIŲ;
  • PAAUKOS SIMBOLINĮ MOKESTĮ, PRITRAUKDAMAS IR RĖMĖJUS;
  • PADĖKA UŽ NUBĖGTUS KILOMETRUS – DIPLOMAI, LIPDUKAI, SOCIALINĖS  VALANDOS.
Tai visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ nacionalinis paramos projektas, kurio tikslas – subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių ir surinkti lėšų veikloms, skatinančioms labiausiai pagalbos reikalingų vaikų fizinę ir emocinę gerovę, taip pat ir vaikams bei šeimoms, atvykusiems į Lietuvą iš Ukrainos.

FIZINIO UGDYMO MOKYTOJŲ KOLEKTYVAS
KVIEČIAME Į PASAULINĖS TURIZMO DIENOS RENGINIUS VILNIUJE
Renata Maslauskienė / 2022 m. 24 rugsėjo d.
Įgūdžių tobulinimo valandėlės 5-8 klasėms 2022-23 m. m
Kristina Jūraitė / 2022 m. 23 rugsėjo d.
LIETUVOS KARIUOMENĖS RENGINYS
Vilma Junevičienė / 2022 m. 22 rugsėjo d.
BENDRA LIETUVIŲ IR UKRAINIEČIŲ VASAROS STOVYKLA 2022
2022 metų rugpjūčio 22 – 31 dienomis Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje organizuota bendra lietuvių ir ukrainiečių mokinių stovykla ,,Vasaros eksperimentai“. Joje dalyvavo lietuviai iš Vilniaus Martyno Mažvydo ir ,,Ąžuolyno“ progimnazijų, Vilniaus krikščionių gimnazijos bei ukrainiečiai, atvykę iš Ukrainos, besimokantys įvairiose Vilniaus ar Ukrainos mokyklose. Stovykla finansuota LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Martyno Mažvydo progimnazijos lėšomis ir labai geranoriškomis pastangomis.

UKRAINOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENA TRAKUOSE
Stovyklautojai rugpjūčio 24 dieną sutiko drauge diskutuodami su istorijos mokytojomis Daiva ir Liuda, besigrožėdami Trakų pilimi, kurioje plevėsuoja ir Ukrainos vėliava bei apsilankydami Užutrakio dvare, Istorinių parkų pažinimo centre, Angelų kalvoje bei Irklavimo muziejuje, besidžiaugiant ir ukrainietės iškovotais medaliais Olimpinėse žaidynėse.
Mokiniai su anglų kalbos mokytoja ukrainiete Rymma apsilankė ekskursijoje Vilniuje – Gedimino pilies bokšte. Stovyklautojai labai šiltai priimti ir Vilniaus miesto savivaldybėje, įteiktos atminimo dovanėlės ir suorganizuota pažintinė ekskursija.


                        STOVYKLA ,,ANT RATŲ“ IR ŽYGIS GAMTOJE
Bendros lietuvių ir ukrainiečių stovyklos metu labai daug keliauta. Ilgai išliks atmintyje išvyka į Kernavę ir jos apylinkes. Stovyklautojai apsilankė žirgyne ,,Namelis prerijose“ – važiavo su karieta, jodinėjo ant arklio ir sužinojo daug subtilumų auginant žemaitukus. Daug emocijų vaikai patyrė, besilankydami mini zoologijos sode ,,Elnių SPA“ – maitino elnius, smalsiai klausė edukacijos ,,Su elniais ir apie juos“, grožėjosi jų ragais. Taip pat apsilankyta ir prie Kernavės piliakalnių bei miške –  Baltojo kalno apžvalgos aikštelėje.
Nuvykus į Vilniaus rajoną, Dūkštas, su gamtininku Sauliumi dalyvauta žygyje Dūkštos pažintiniame take, Neries regioniniame parke, grožėtasi pačiais gražiausiais gamtos kampeliais, augmenija ir daug sužinota apie miško gyventojus: paukščius ir gyvūnus.
PILIETIŠKUMO PLĖTOJIMAS, PASITELKUS GERUOSIUS PAVYZDŽIUS
Stovyklautojus aplankė buvę Martyno Mažvydo progimnazijos mokiniai: šaulė Deimantė ir karys Nedas. Stovyklautojai paslapčiomis dalinosi – ,,Jais norėčiau būti!“ Ypatingai vertinga paskaita išklausyta Bendros pagalbos centre 112. Nustebino ir ugniagesių – gelbėtojų aprūpinimas, galimybės ir jų pasišventimas, gelbėjant žmonių gyvybes. Daugiausiai įspūdžių stovyklautojai patyrė lankydamiesi Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, džiaugėsi galimybe pamatyti Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos lėktuvą ir kitus lėktuvus, bei visą oro uosto infrastruktūrą. Moderniame Lietuvos policijos muziejuje – išbandytos interaktyvios veiklos, nusifotografuota ant galingo motociklo ir prie kitų ekspozicijų. Stovyklautojus globojo dorinio ugdymo mokytojai Ieva, Gražvdyas ir socialinė pedagogė Dainora.
KŪRYBIŠKUMO IR SOCIALINIŲ – EMOCINIŲ KOMPETENCIJŲ UGDYMAS
Drauge su dailės mokytojomis Milda ir Daiva organizuota meno terapija –  dailės pleneras ir keramikos dirbtuvės ,,Lietuva ir Ukraina“ netradicinėje aplinkoje. Stovyklautojai klijavo ornamentus ant drugelių sparnų ir nupurškė grafitiniais dažais. Drugeliais papuošė progimnazijos kiemą. Stovyklautojai iš molio pagamino suvenyrus. Su muzikos mokytojomis Audrone, Kristina organizuota Lietuvos ir Ukrainos muzikos diena. Smagiai dainavo lietuviškas ir ukrainietiškas dainas bei grojo netradiciniais instrumentais. Psichologas Justas organizavo labai įdomias interaktyvias veiklas – žaidimų ir užduočių psichoemocinę edukaciją.
FIZINIO AKTYVUMO EDUKACIJOS
Nuostabi edukacija vyko prie Gilužio ežero su Vandens slidinėjimo sporto klubu ,,Skriejantieji bangomis“. Stovyklautojai plaukė kateriu, vandens dviračiais, irklavo su irklente, drąsiausi išbandė plaukimą vandens slidėmis. Vyko ir šaškių varžybos, kurias organizavo Sporto mokykla ,,Sostinės tauras“. Badminton Virus klubo atstovai labai nuoširdžiai mokė vaikus badmintono pagrindų ir žaidimo taktikos. Stovyklautojai išbandė ir lėkščiavydžio žaidimo pradmenis. Stovyklautojus globojo fizinio ugdymo mokytojos Gina, Vilma, mokytojo padėjėja Kristina.
   STOVYKLAUTOJŲ ATSILIEPIMAI:
,,Man labai patiko slidinėti vandens slidėmis, žygis pėsčiomis miške ir stovyklautojai“, ,,labai daug ko sužinojau ir pamačiau Vilniaus oro uoste“, ,,labai gražios vietos miško pažintiniame take“, ,,labai gera maitinti elnius“, ,, patiko jodinėti ant arklio“, ,,plaukiau kateriu“, ,, mokytojos labai stengėsi dėl mūsų – nenori, kad būtų karas Lietuvoje ir Lenkijoje“, “daugiausiai patiko šaulė ir karys – labai daug įdomaus papasakojo, norėčiau būti šaule arba kare“, ,,Stovykla – klasiška! Jūs tikra Europa. Mes taip pat norime būti Europoje.“, ,,Kai jūs atvyksite pas mus – mes taip pat pasistengsime dėl jūsų.“
Dėkojame stovyklos savanoriams: 
ukrainietei Katerynai, Rugilei iš Vilniaus krikščionių gimnazijos, 
Elžbietai ir Justui iš Vilniaus Pilaitės gimnazijos, Viliui iš Vilniaus universiteto, 
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojoms Verai ir Svetlanai, 
mokytojo padėjėjai Jolitai.
Pietų pertraukos organizavimas mokykloje 2022-2023
Dėl pateikimo į mokyklą
Siekiant išvengti Covid-19 ligos plitimo Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje ir vadovaujantis LR
sveikatos apsaugos ministerijos atstovų rekomendacijomis nuo 2022-09-05 ribojamas tėvų / globėjų
lankymasis progimnazijos viduje.
Priedas. Įsakymas
2022-2023 m.m. maitinimo organizavimas
Eglė Laumelienė / 2022 m. 2 rugsėjo d.
1. Maitinimo organizavimas 2022-2023 m.m.
2. 1-4 klasių valgiaraštis
3. 5-8 kl. valgiaraštis
Prašymo forma 2022
Eglė Laumelienė / 2022 m. 24 rugpjūčio d.
Prisegti failai
2022 © Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
Įm. k.: 195003862, biudžetinė įstaiga, duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami juridinių asmenų registre
Registracijos adresas: Vydūno g. 17A, Vilnius
Juridinis asmuo nėra PVM mokėtojas